Archiv článků

Pozvánka na Vánoční pohádku

Ochotníci ze Šardic si Vás dovolují pozvat na každoroční vánoční pohádku. Název představení pro děti je Ušatá pohádka. Představení se koná 30. 12. 2016 V SÁLE U ORLA V ŠARDICÍCH od 17.00 hodin Vstupné dobrovolné Na všechny děti se těší Ochotníci ze Šardic.
Celý článek

Uspávání broučků

Ochotníci ze Šardic Vás zvou na Uspávání boučků s lampionovým průvodem. 20. 11. 2016 od 16:00 u Hospůdky U Jindry v Šardicích.
Celý článek

Na tý louce zelený

Ochotníci ze Šardic odehráli premiéru nově nastudovaného kusu - "Na tý louce zelený". Děkujeme všem divákům, kteří se zúčastnili premiéry v Šardicích i reprízy v Mutěnicích. Zároveň doufáme, že se vám naše představení líbilo.
Celý článek

MDŽ 2016

Ochotníci ze Šardic Vás srdečně zvou na MDŽ 2016. Zábavná estráda se uskuteční 19. března 2016 v sále U Orla v Šardicích.  
Celý článek

Zvířátka a loupežníci - poděkování

30. prosince jsme odehráli tradiční vánoční pohádku. Tentokrát byla o zvířátkách a loupežnících. Děkujeme touto cestou všem, kteří se kromě nás, na přípravě této pohádky podíleli. Mezi ostatními musíme poděkovat Martině Břinkové a Hance Brázdové za skvělé kostýmy. Zároveň nám dovolte srdečně...
Celý článek

Indiánské odpoledne 2014

Ochotníci ze Šardic Vás tímto srdečně zvou na již tradiční Indiánské odpoledne, které se uskuteční v sobotu 6.9.2014 na myslivně v Šardicích.  
Celý článek

MDŽ 2014

Ochotníci ze Šardic tímto děkují všem, kteří v hojném počtu navštívili představení k oslavě MDŽ, které proběhlo 8. března v 19 hodin. Doufáme, že se představení líbilo nejen ženám, pro které bylo určeno především. Fotografie z představení si můžete prodlédnout zde. Videozáznam, (za jehož pořízení...
Celý článek

MDŽ 2014 se blíží!

Zábavná estráda u příležitosti MDŽ se blíží. I v letošním roce si divadelní spolek připravil několik humorných scének a řadu písní. Představení se tradičně koná 8. března 2014 a to v sále U Orla v Šardicích. začátek představení je v 19 hodin a cena vstupného je 69 Kč. Vzhledem k velkému zájmu...
Celý článek

Vánoční představení - Dva tovaryši

Ochotníci ze Šardic, si Vás dovolují pozvat na pohádkové představení Dva tovaryši. Tradiční pohádka se bude konat 30.12.2013 od 17 hodin v sále U Orla v Šardicích. Akce je pořádaná ve spolupráci s FOS Šardice. Vstupné dobrovolné.
Celý článek