Archiv článků

MDŽ 2020

MDŽ 2020 - 14. 3. 2020! Srdečně Vás zveme na zábavné odpoledne, které se koná 14.3.2020. Tradiční estrádní zábava se bude konat v sále u Orla v Šardicích. Začátek je v 19 hodin. Vstupné 100Kč Vstupenky se nedají zakoupit předem, proto příjďte včas! 
Celý článek

Video z pohádky

Pro ty, kteří nemohli být v hledišti, ale i pro ty, kteří se chtějí znovu podívat jak byl Kuba líný, máme připraveno video.
Celý článek

Indiánské odpoledne

Zveme Vás na Indiánské odpoledne, které se koná 6.9.2019 v pátek. Od 17 hodin je pro Vás připraven bohatý program, soutěže, zajímavé atrakce a taky výborné občerstvení. Od 21 hodin pak pokračuje večer diskotékou.
Celý článek

Letní noc s JAMOU!

 LETNÍ NOC se skupinou  JAMA. V pátek 28. června od 19 hodin, na Statku manželů Šnajdrových v Šardicích to vypukne. Celý večer až do rána bude hrát skupina JAMA! Večer proběhne i 1. ročník degustace ŘÍZKŮ. Připraveno je výborné občerstvení, vychlazené pití, spousta zábavy a hlavně taneční...
Celý článek

Video z MDŽ 2019

Vážení přátelé, video je již dostupné! Oba díly jsou veřejně k dispozici na youtube.com, nebo přímo v sekci - videa.
Celý článek

MDŽ 2019

Vážení přátelé, blíží se nám datum toho krásného svátku. Ano i letos se bude tancovat, kouzlit, zpívat a hlavně bavit. Kdy? No přeci 16.3.2019 od 19 hodin v sále U Orla v Šardicích. Příjďte společně oslavit tento krásný svátek! Pro každého máme opět zajímavý dárek!
Celý článek

Pohádky pro děti

Vánoční čas = pohádka v Šardicích! Tradiční Vánoční čas každoročně vyplní další pohádka v podání ochotníků ze Šardic. Začínali jsme Perníkovou chaloupkou (2010) a pak další a další. V naší fotogalerii si můžete starší pohádky připomenout.
Celý článek