Novinky

Letní noc s JAMOU!

 LETNÍ NOC se skupinou  JAMA. V pátek 28. června od 19 hodin, na Statku manželů Šnajdrových v Šardicích to vypukne. Celý večer až do rána bude hrát skupina JAMA! Večer proběhne i 1. ročník degustace ŘÍZKŮ. Připraveno je výborné občerstvení, vychlazené pití, spousta zábavy a hlavně taneční...
Celý článek

Video z MDŽ 2019

Vážení přátelé, video je již dostupné! Oba díly jsou veřejně k dispozici na youtube.com, nebo přímo v sekci - videa.
Celý článek

MDŽ 2019

Vážení přátelé, blíží se nám datum toho krásného svátku. Ano i letos se bude tancovat, kouzlit, zpívat a hlavně bavit. Kdy? No přeci 16.3.2019 od 19 hodin v sále U Orla v Šardicích. Příjďte společně oslavit tento krásný svátek! Pro každého máme opět zajímavý dárek!
Celý článek

Pohádky pro děti

Vánoční čas = pohádka v Šardicích! Tradiční Vánoční čas každoročně vyplní další pohádka v podání ochotníků ze Šardic. Začínali jsme Perníkovou chaloupkou (2010) a pak další a další. V naší fotogalerii si můžete starší pohádky připomenout.
Celý článek

Video MDŽ 2018

Video z MDŽ 2018 jsou právě v sekci vide. Nebo stačí kliknout na: https://www.ochotnici-sardice.cz/video/    
Celý článek

MDŽ 2018

Už se to blíží! 10.3.2018 od 19 hodin se příjděte bavit! Zábavná estráda nejen pro ženy, ale i pro muže. Pro každou ženu opět připraven dárek! Zbývá posledních 500 vstupenek!
Celý článek

Video z pohádky Dvanáct měsíčků

Tak a je to na světě! Pro ty, kteří neměli čas a nemohli přijít na tradiční vánoční pohádku, je zhotoven video záznam. Nyní si můžete pohádku v klidu vychutnat z pohodlí vašich domovů. Bohužel atmosféra asi nebude taková, ale alespoň se podívejte jak se nám letos pohádka povedla. video - je zde!
Celý článek